ECOPERLA PROFINE ZERO

ODWRÓCONA OSMOZA

TWÓJ PROBLEM

Masz już dość dźwigania ciężkich butelek z wodą? Marzysz o zdrowej, smacznej i bezpiecznej wodzie, którą mogłaby spożywać cała Twoja rodzina o każdej porze dnia? Nie chcesz jednak, aby urządzenie filtracyjne zajmowało dużo miejsca i było drogie w eksploatacji. Nie zachęca Cię wizja standardowego systemu odwróconej osmozy, który nie zapewnia odpowiedniej ilości minerałów w wodzie?

NASZE ROZWIĄZANIE

Idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby jest nietypowy system odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero. Jego wyróżnikiem jest niewielki rozmiar, ogromna wydajność, brak standardowego zbiornika oraz doskonała jakość filtracji dostosowana do potrzeb użytkowników. Można samodzielnie ustalić ilość minerałów, jakie pozostaną w wodzie po filtracji. Do tego wymiana wkładów jeszcze nigdy nie była taka prosta!

POZNAJ ECOPERLA PROFINE ZERO

Ecoperla Profine Zero to system odwróconej osmozy produkowany we Włoszech. Zdecydowanie można go określić jako szczególną innowację, która będzie miała znaczny wpływ na wygląd nowoczesnych systemów filtracji wody. Co wyróżnia to urządzenie? Nie wymaga użycia pompy, która zwiększa ciśnienie, nie wymaga zewnętrznego zbiornika, nie potrzebuje żadnej jednostki sterującej ani zasilania elektrycznego. Posiada specjalnie opatentowane komponenty, których trudno szukać w standardowych rozwiązaniach. Jest to zdecydowanie produkt z wyższej półki, który zaskakuje nie tylko minimalistycznym i eleganckim wyglądem, ale także wydajnością. Pobór wody to aż 3 litry na minutę.

ecoperla profine zero
Product approved by Ecoperla

ZALETY PRODUKTU

 • Ergonomiczna obudowa zmieści się nawet w kuchennych szafkach
 • System zaprojektowany tak, aby nie trzeba było używać żadnych dodatkowych połączeń czy szybkozłączy
 • Wkłady filtracyjne z zaworem zwrotnym to pewność szybkiej i prostej wymiany bez potrzeby stosowania narzędzi
 • Możliwość samodzielnego przeprowadzenia serwisu
 • Najszybszy pobór wody z kranu (ponad 3 litry wody na 1 minutę)
 • Bardzo prosty montaż wymagający podłączenia tylko trzech wężyków
 • Filtracja marginalnie wpływa na zmiany pH wody
 • Najniższy odrzut do kanalizacji (na 1 litr przefiltrowanej wody przypadają 2 litry odrzutu)
 • Pracuje na bardzo niskim ciśnieniu wody w instalacji

Minerały w wodzie? Ile tylko potrzebujesz!  Mieszacz obecny w urządzeniu daje możliwość ustalenia parametrów wody po filtracji. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania standardowych mineralizatorów.

BUDOWA ECOPERLA PROFINE ZERO

Niezwykle designerska obudowa –została dostosowana do nowoczesnych kuchni. Jej kompaktowy rozmiar sprawia, że mieści się nie tylko pod zlewem, ale także w szufladach kuchennych. W dodatku można ją zamontować w pionie lub poziomie. Pokrywa magnetyczna umożliwia szybkie zamykanie oraz otwieranie obudowy w celu wymiany wkładów

Wbudowany mieszacz – umożliwia uzyskanie czystej wody o dowolnym stopniu zmineralizowania. To Ty wybierasz, jakie parametry ma mieć woda

Elegancki kranik – został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz. Posiada specjalny system, który poinformuje o konieczności wymiany wkładów zmieniając barwę z niebieskiej na czerwoną.

Dynamiczny zbiornik ciśnieniowy – może przechować 3,5 litra wody. Woda nie jest w nim na długo zatrzymywana, dzięki czemu sam proces jest niezwykle higieniczny i bezpieczny. Z filtrowanej wody można korzystać nawet po opróżnieniu zbiornika. Cykl napełniania zbiornika to tylko 8,5 minuty

Aż 2 membrany osmotyczne – Ecoperla Profine Zero filtruje wodę równolegle. Przepływa ona przez dwie membrany o łącznej wydajności 300 GPD

Wyjątkowe wkłady – do filtracji wstępnej i końcowej wykorzystano wkłady z węglem aktywnym impregnowanym srebrem. Nowością jest zastosowane we wkładzie końcowym membrany ultrafiltracyjnej. Jej obecność ma na celu zapewnienie bezpiecznej wody najwyższej jakości.

ecoperla profine zero
ecoperla profine zero

KOMPONENTY ECOPERLA PROFINE ZERO

Sposób działania Ecoperla Profine Zero różni się od standardowych etapów filtracji w zwykłych systemach odwróconej osmozy. Woda przepływając przez urządzenie najpierw jest wstępnie filtrowana. Następnie przepływa równolegle przez dwie membrany osmotyczne. Trafia do zbiornika. Następnie (tuż przed pobieraniem) przepływa przez specjalny wkład z membraną ultrafiltracyjną i węglem aktywnym.

Szczegółowy opis etapów  filtracji:

 1. Filtr wstępny – do filtracji wstępnej zastosowano wkład węglowy impregnowany srebrem o dokładności 0,5 mikrona
 2. Membrany osmotyczne – woda przepływa przez dwie membrany osmotyczne o łącznej wydajności 300 GPD. Jest filtrowana równolegle
 3. Filtr końcowy – w filtracji końcowej wykorzystano wkład łączący w sobie membranę ultrafiltracyjną z blokiem węglowym wzbogaconym srebrem (dokładność membrany ultrafiltracyjnej to 0,1 mikrona, bloku węglowego – 0,5 mikrona)

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.