ECOPERLA SLIMLINE POU

FILTR Z ULTRAFILTRACJĄ

TWÓJ PROBLEM

Nie odpowiada Ci smak i zapach wody z kranu, jednak masz już dość kupowania wody butelkowanej? Chcesz poprawić jakość wody wodociągowej na własną rękę, ale przy tym zależy Ci, aby pozostały w niej wszystkie cenne, naturalnie występujące minerały? A może nie masz miejsca na montaż dużego filtra kuchennego?

NASZE ROZWIĄZANIE

Na każde z tych pytań dobrą odpowiedzią jest filtr Ecoperla Slimline POU. To bezzbiornikowy system z wkładem ultrafiltracyjnym, który zredukuje mikroorganizmy, poprawi smak i zapach wody. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca, a w dodatku jest niezwykle łatwe w instalacji. W wodzie pozostają wszystkie minerały.

POZNAJ ECOPERLA SLIMLINE POU

Filtr Ecoperla Slimline POU (Point-of-use) to doskonała propozycja do niewielkich kuchni, w których mieszkańcy oczekują czystej i smacznej wody do bezpośredniego spożycia lub przygotowania na jej bazie potraw i napojów gorących. W wodzie pozostają minerały, jednak usuwane są substancje pogarszające smak i zapach wody, metale ciężkie, mikroorganizmy, zanieczyszczenia mechaniczne. Ecoperla Slimline POU to filtr trzyetapowy. Jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne, które w dodatku zajmuje minimum miejsca, przy zachowaniu stosunkowo dużej wydajności filtracji. Filtr został wyprodukowany przy współpracy z Erie Water Treatment.

ecoperla slimline pou od przodu
certyfikat ecoperla

ZALETY PRODUKTU

  • Wkłady o dużej powierzchni filtracyjnej, co zapewnia bardzo dokładne oczyszczanie
  • W zestawie wszystkie niezbędne elementy montażowe
  • Szybki pobór wody z wylewki
  • Bardzo łatwy montaż – bez problemu można go przeprowadzić samodzielnie
  • W całości wyprodukowany na terenie Europy przy współpracy z Erie
  • Wylewka utrzymana w nowoczesnym designie
  • Nie generuje odrzutu do kanalizacji

BUDOWA ECOPERLA SLIMLINE POU

Stelaż – w zestawie znajduje się stelaż montażowy wykonany z trwałego tworzywa.

Wkłady filtracyjne – Wkłady zastosowane w Ecoperla Slimline POU mają dużą powierzchnię filtracyjną. Dodatkową zaletę stanowi ogromna szczelność. Zewnętrzne zanieczyszczenia praktycznie nie mają szans dostać się na złoże.

Wylewka – Design wylewki stworzony zgodnie z nowoczesnymi trendami. Podczas poboru wody zachowana jest pełna higiena dzięki plastikowej wkładce ukrytej wewnątrz, zapobiegającej kontaktowi przefiltrowanej wody z metalowymi częściami.

Brak zbiornika – Ecoperla Slimline POU nie potrzebuje zbiornika na magazynowanie wody. Filtr działa przepływowo, a woda uzdatniana jest na bieżąco.

Łatwa wymiana wkładów – Wkłady posiadają blokadę obrotową zapewniającą szybki serwis. Wymiana wkładów bez konieczności spuszczania wody z układu jest możliwa dzięki automatycznemu zaworowi zwrotnemu.

Szybkozłącza – Te elementy to gwarancja błyskawicznej instalacji systemu. Ponadto minimalizują prawdopodobieństwo wystąpienia wycieku.

budowa ecoperla slimline pou
komponenty ecoperla slimline pou

KOMPONENTY ECOPERLA SLIMLINE POU

Ecoperla Slimline POU to dobry sposób na podszlifowanie jakości wody wodociągowej. Wśród trzech etapów filtracji obecnych w tym urządzeniu można wymienić kolejno:

  1. Wkład wstępny – jego zadaniem jest wstępne oczyszczanie wody z cząstek mechanicznych. W ten sposób zabezpiecza kolejne wkłady przed przedostawaniem się tego typu zanieczyszczeń. Dokładność filtracji to do 5 mikronów
  2. Wkład węglowy – wewnątrz wkładu znajduje się węgiel prasowany o dokładności 10 mikronów. Na tym etapie z wody usuwane są zanieczyszczenia mechaniczne oraz zanieczyszczenia chemiczne. Poprawie ulega smak, zapach, a także barwa wody
  3. Membrana ultrafiltracyjna – na tym etapie zanieczyszczenia są usuwane z dokładnością do 0,1 mikrona. Redukcji podlegają: metale ciężkie, cysty, bakterie, wirusy

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem systemu ultrafiltracji Ecoperla Slimline POU.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne systemu ultrafiltracji Ecoperla Slimline POU.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi filtra Ecoperla Slimline POU zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.