ECOPERLA SLIMLINE CS

SERIA KOMPAKTOWYCH ZMIĘKCZACZY WODY

TWÓJ PROBLEM

Masz już dość ciężkiego do usunięcia osadu gromadzącego się na armaturze i w urządzeniach AGD? Twoja pralka i zmywarka często się psują? Przyczyną jest wysoki stopień twardości wody. Oprócz powyższych skutków twarda woda powoduje też problemy w instalacjach grzewczych i hydraulicznych. Jak skutecznie z nią walczyć?

NASZE ROZWIĄZANIE

Idealnym rozwiązaniem problemów związanych z wysokim stopniem twardości wody jest nowoczesna seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS. Zastosowanie Ecoperla Perfect System oraz najlepszej, bezawaryjnej głowicy sterującej daje optymalne efekty filtracji wody przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.

POZNAJ ECOPERLA SLIMLINE CS

Ecoperla Slimline CS to kompaktowe zmiękczacze wody dedykowane gospodarstwom domowym.  Zmiękczacze wody dostępne są w 5 wariantach: 11, 14, 17, 24 i 30 litrów złoża.  Ecoperla Slimline CS to seria, która została wyprodukowana przy ścisłej współpracy z Erie Water Treatment – światowym pionierem w branży uzdatniania wody. Urządzenia posiadają długi okres gwarancji.

ecoperla slimline cs od przodu
ecoperla perfect system

ZALETY PRODUKTU

 • Głowica sterująca wyprodukowana przez Erie (każda sztuka dokładnie sprawdzana i testowana)
 • Monosferyczne złoże marki Lewatit – najlepsza na rynku żywica jonowymienna do zmiękczania wody
 • Kolanko przelewowe, zawór pływakowy oraz elektrozawory zabezpieczają system przed awariami i wyciekiem wody
 • System suchego zbiornika, który zapobiega powstawaniu mostów solnych
 • Alarm dosypania soli, który informuje użytkownika, kiedy powinien dosypać sól do zbiornika
 • Wykorzystuje profesjonalny Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System to system opracowany dzięki długoletniemu doświadczeniu ekspertów z branży uzdatniania wody. System sprawia, że stacja Ecoperla Slimline CS jest niezwykle oszczędna pod względem eksploatacji. Ponadto użytkownik otrzymuje wodę o najlepszych parametrach, a urządzenie jest chronione przed awariami.

BUDOWA ECOPERLA SLIMLINE CS

Wyświetlacz w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline CS posiada funkcję podświetlenia, dzięki czemu informacje są widoczne nawet w ciemnych pomieszczeniach. Ekran został umieszczony na ruchomym panelu. Po jego odchyleniu kąt widoczności jest o wiele lepszy.

Programowanie zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS jest bardzo proste i intuicyjne. Menu dostępne jest w języku polskim, a sam panel przyjazny dla użytkownika.

Zbiornik na sól regeneracyjną został umieszczony z przodu zmiękczacza wody. Prowadzi do niego pokrywa, którą bez trudu można zdjąć.

Odpowiednie dopasowanie wymiarów obudowy sprawia, że bez trudu zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Materiał obudowy umożliwia filtrację nawet ciepłej wody.

W zestawie z każdym zmiękczaczem wody Ecoperla Slimline CS znajduje się wąż odprowadzający popłuczyny do kanalizacji.

budowa ecoperla slimline cs
eksploatacja ecoperla slimline cs

EKSPLOATACJA ECOPERLA SLIMLINE CS

Ecoperla Slimline CS są jednymi z bardziej ekonomicznych pod względem eksploatacji zmiękczaczy wody dostępnych na rynku. Zmiękczacz zużywa małe ilości wody oraz soli na proces regeneracji. Co na to wpływa?

 • Zastosowanie Ecoperla Perfect System
 • Zastosowanie przepływu przeciwprądowego – jest to bardziej efektywna metoda regeneracji. Roztwór solanki podczas regeneracji podawany jest od warstw złoża mniej wyeksploatowanych do bardziej wyeksploatowanych
 • Usunięcie cyklu w procesie regeneracji – Producenci zdecydowali się na rezygnację z cyklu płukania wstecznego. Liczne badania wykazały, że nie jest on zbędny do prawidłowego działania regeneracji
 • Zastosowanie optymalnych rozmiarów butli do danej objętości złoża zapewnia większy przepływ oraz rzadszą regenerację
 • Solankowanie proporcjonalne – urządzanie podaje tylko tyle roztworu solanki, ile potrzeba na jego pełną regenerację, jeżeli zdolność jonowymienna złoża między regeneracjami nie została wyczerpana

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.