AKCESORIA

CZĘŚCI ZAMIENNE, KOMPONENTY I DODATKI
SYSTEM ANTYZALANIOWY ECOPERLA SECURITY

Najlepszy i najbardziej bezpieczny system ochraniający powierzchnie kuchenne przed możliwością wystąpienia zalania. Istnieje możliwość zastosowania go do większości filtrów kuchennych obecnych na rynku polskim. Jest to standardowy element systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa oraz systemu nanofiltracji Ecoperla Nano.

Kiedy Ecoperla Security System wykryje wyciek wody, natychmiast odcina jej dopływ do filtra kuchennego zapobiegając tym samym powstaniu zalania. Działa bez zasilania prądem.

STRONA PRODUKTU

ecoperla security system
blank
GRANULAT CZYSZCZĄCY ECOPERLA ANTIDOTUM
Ecoperla Antidotum to granulat czyszczący złoże w zmiękczaczach wody. Doskonale usuwa metale ciężkie, które po dłuższym okresie eksploatacji urządzenia mogą zalegać na żywicy jonowymiennej. Proszek działa natychmiastowo i wydłuża żywotność zmiękczaczy wody.

Ecoperla Antidotum można stosować ze zmiękczaczami wody różnych producentów. Produkt jest jednorazowego użytku. Stosowanie jest bardzo proste i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi.

STRONA PRODUKTU

ecoperla antidotum
PŁYN DEZYNFEKUJĄCY ECOPERLA ANTIBACTER
Ecoperla Antibacter to płyn do dezynfekcji domowych systemów uzdatniania wody. Skutecznie i błyskawicznie dezynfekuje filtry zostawiając na nich powłokę zabezpieczającą. Odpowiednio dobrana dawka aktywnego chloru zabija bakterie. Dzięki temu filtracja wody jest jeszcze bardziej higieniczna.

Dozowanie Ecoperla Antibacter zależy od danego systemu uzdatniania wody. W większości przypadków płyn jest do jednorazowego użycia. Należy go wprowadzić do układu filtrującego i płukać aż do zaniku zapachu chloru.

STRONA PRODUKTU

ecoperla antibacter
blank

EKOLOGICZNA BUTELKA ECOPERLA ECOBOTT

Ecoperla Ecobott to butelka wielokrotnego użytku o pojemności 500 ml. Przeznaczona do przechowywania napojów zimnych.

Tworzywo, z którego została w całości wykonana butelka Ecoperla Ecobott to polietylen, powstały w procesach obróbki bagasse, czyli miazgi łodyg trzciny cukrowej. Materiał jest przyjazny środowisku, w pełni biodegradowalny, w 100% podatny na recykling, o ujemnym śladzie węglowym.

STRONA PRODUKTU

Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott

BUTELKA TERMICZNA ECOPERLA RUNBOTT

Butelka termiczna Ecoperla Runbott to bardzo ekologiczny sposób, aby ulubiony napój mieć zawsze przy sobie. Ten gadżet pomieści aż 600 ml ulubionej gorącej kawy lub herbaty bądź dowolnego zimnego napoju! Ecoperla Runbott jest lekka, zajmuje niewiele miejsca, a korzystanie z niej jest naprawdę wygodne. Ciepło napoju utrzyma się nawet przez 7 godzin, natomiast zimno aż 24 godziny!

Ecoperla Runbott została skonstruowana w bardzo ciekawy, nowatorski sposób. Wnętrze wykonane jest z ceramicznej powłoki, która utrzymuje temperaturę oraz zapewnia świeży smak. Zewnętrzna warstwa to wysokiej jakości stal nierdzewna.

STRONA PRODUKTU

Butelka termiczna Ecoperla Runbott
blank
ecoperla logo