AKCESORIA

CZĘŚCI ZAMIENNE, KOMPONENTY I DODATKI

SYSTEM ANTYZALANIOWY ECOPERLA SECURITY

Najlepszy i najbardziej bezpieczny system ochraniający powierzchnie kuchenne przed możliwością wystąpienia zalania. Istnieje możliwość zastosowania go do większości filtrów kuchennych obecnych na rynku polskim. Jest to standardowy element systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa oraz systemu nanofiltracji Ecoperla Nano.

Kiedy Ecoperla Security System wykryje wyciek wody, natychmiast odcina jej dopływ do filtra kuchennego zapobiegając tym samym powstaniu zalania. Działa bez zasilania prądem.

STRONA PRODUKTU

ecoperla security system

GRANULAT CZYSZCZĄCY ECOPERLA ANTIDOTUM

Ecoperla Antidotum to granulat czyszczący złoże w zmiękczaczach wody. Doskonale usuwa metale ciężkie, które po dłuższym okresie eksploatacji urządzenia mogą zalegać na żywicy jonowymiennej. Proszek działa natychmiastowo i wydłuża żywotność zmiękczaczy wody.

Ecoperla Antidotum można stosować ze zmiękczaczami wody różnych producentów. Produkt jest jednorazowego użytku. Stosowanie jest bardzo proste i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi.

STRONA PRODUKTU

ecoperla antidotum

PŁYN DEZYNFEKUJĄCY ECOPERLA ANTIBACTER

Ecoperla Antibacter to płyn do dezynfekcji domowych systemów uzdatniania wody. Skutecznie i błyskawicznie dezynfekuje filtry zostawiając na nich powłokę zabezpieczającą. Odpowiednio dobrana dawka aktywnego chloru zabija bakterie. Dzięki temu filtracja wody jest jeszcze bardziej higieniczna.

Dozowanie Ecoperla Antibacter zależy od danego systemu uzdatniania wody. W większości przypadków płyn jest do jednorazowego użycia. Należy go wprowadzić do układu filtrującego i płukać aż do zaniku zapachu chloru.

STRONA PRODUKTU

ecoperla antibacter
ecoperla logo