O NAS

INFORMACJE O MARCE ECOPERLA
NASZE PRODUKTY
Oferujemy najwyższej klasy urządzenia uzdatniające wodę przeznaczone do gospodarstw domowych. Szeroki wybór produktów pozwoli na odnalezienie odpowiedniego rozwiązania problemów występujących w wodzie.

FILTRY DO KUCHNI

Wydajne urządzenia do filtracji wody pitnej. W ofercie system odwróconej osmozy, którego jeszcze nie było – Ecoperla Rosa oraz system nanofiltracji Ecoperla Nano.

FILTRY NA CAŁY DOM

Urządzenia dwuczęściowe Tower, seria Slimline, zmiękczacz wody Toro czy stacja wielofunkcyjna Multicab są gwarancją dokładnie oczyszczonej wody w całym domu.

WKŁADY FILTRACYJNE

Wkłady filtracyjne wykonane z najlepszych materiałów. Poznaj szczególne zalety wkładu rewitalizującego wodę Ecoperla Elixir oraz wielu innych.

AKCESORIA

Wszystkie niezbędne elementy dopasowane do serii urządzeń marki Ecoperla. Gwarantujemy łatwy dostęp do akcesoriów w rozsądnej cenie.
blank
NASZ WIZERUNEK

01. JAK POWSTAŁA ECOPERLA?

Ecoperla to marka, która jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. Poprzez stały kontakt z użytkownikami systemów uzdatniania wody udało nam się ocenić, jakich udogodnień potrzebują, a co jest obecnie trudno dostępne na rynku.

Zdecydowaliśmy się na stworzenie marki, która zapewni użytkownikom rozwiązania, jakich poszukują. Chcieliśmy, aby były dostępne dla każdego, kto potrzebuje wody o najlepszej jakości. Stąd połączenie komponentów najwyższej jakości oraz atrakcyjnej ceny.

02. INNOWACYJNE POMYSŁY

Nasi eksperci, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży uzdatniania wody stworzyli specjalne systemy ustawień urządzeń filtracyjnych. Ecoperla Smart System oraz Ecoperla Perfect System obecne w stacjach uzdatniania wody marki Ecoperla zapewniają niższe koszty eksploatacji, odpowiednią pracę stacji przez długi czas, a także wodę o najlepszych parametrach. Ustawienia urządzeń dobierane są do wskaźników jakości wody użytkownika.

Produkty powstały przy współpracy z największymi, światowymi liderami z branży uzdatniania wody, między innymi: Erie Water Treatment, by zapewnić jak najlepszą jakość, wydajność, funkcjonalność i wygodę dla użytkowników. Ecoperla to piękno czystej wody zawarte w każdej kropli.

03. WYSZUKANE PRODUKTY

W linii produktów marki Ecoperla znajdują się: zmiękczacze wody, systemy odwróconej osmozy, stacje wielofunkcyjne, seria urządzeń dwuelementowych do usuwania zanieczyszczeń różnego typu.

Stacje uzdatniania wody Ecoperla to nie tylko fantastyczny, nowoczesny design, ale też komponenty najwyższej jakości dobrane specjalnie do tych urządzeń.

W procesie projektowym wszystkie części były dokładnie testowane i dobierane w taki sposób, by zapewnić bezawaryjną i wieloletnią pracę systemów. Wszystkie urządzenia zostały wyprodukowane na terenie Europy.

04. WYGODNE ROZWIĄZANIA

Ecoperla nie wymaga wizyty swojego specjalisty do procesu montażu czy serwisu. Możesz go wykonać samodzielnie lub przy pomocy dowolnie wybranego przez siebie eksperta.

Do naszych produktów dodajemy szczegółowe instrukcje obsługi. Wszystkie materiały dostępne są w języku polskim. Montaż urządzeń opisany jest krok po kroku.

Oznaczenia produktowe

OZNACZENIA PRODUKTOWE

Polska marka Ecoperla – Ecoperla to polski projekt zainicjowany przez firmę z tradycjami i ogromnym doświadczeniem. Wybierając nasze produkty, wspierasz lokalną inicjatywę oraz stawiasz na pewność najwyższej jakości.

10 lat gwarancji – dajemy aż 10 lat gwarancji na wybrane produkty! To najlepsze świadectwo trwałości i solidności zastosowanych komponentów. Sprawdź, które urządzenia są objęte 10-letnią gwarancją u naszych dystrybutorów.

Think Green with Ecoperla – to inicjatywa prezentująca rozwiązania w uzdatnianiu wody, które mogą przyczyniać się do ochrony środowiska oraz wspierają walkę z nadmierną ilością odpadów. Produkty oznaczone „Think Green with Ecoperla” pomagają wprowadzić w życie zachowania przyjazne środowisku.

blank

SYSTEMY ECOPERLA

ECOPERLA PERFECT SYSTEM – System dedykowany kompaktowym urządzeniom do uzdatniania wody. To ustawienia głowicy sterującej, które wspierają zrównoważoną pracę. Dzięki nim na regenerację pobierane są najmniejsze możliwe ilości soli oraz wody, przy zachowaniu pełnej skuteczności procesu. Ponadto Ecoperla Perfect System zapobiega przedwczesnemu zużyciu złoża oraz wspomaga prawidłowe i tak samo skuteczne działanie na przestrzeni lat użytkowania

ECOPERLA SMART SYSTEM – ten system znajdziecie w urządzeniach o dużych wydajnościach serii Ecoperla Tower. Są to ustawienia głowicy sterującej dobierane indywidualnie w każdym przypadku do potrzeb i parametrów wody z danego ujęcia, by zapewnić najlepsze efekty związane z pracą urządzenia. Ecoperla Smart System dba o zrównoważone działanie, zapewnia możliwie najniższe koszty eksploatacyjne, zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, ma korzystny wpływ na żywotność złoża filtracyjnego.

ECOPERLA SECURITY SYSTEM – System przeznaczony do filtrów kuchennych. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczenie urządzenia i odcięcie dopływu wody w przypadku wystąpienia niespodziewanej awarii w postaci wycieku. Ecoperla Security System działa natychmiast, mechanicznie. Nie potrzebuje energii elektrycznej, jest bardzo prosty w obsłudze. Kiedy tylko Ecoperla Security System wykryje wyciek wody, zamyka jej dopływ do urządzenia, zapobiegając zalaniu kuchni.

Systemy Ecoperla
blank
ZOSTAŃ PARTNEREM
Nasza marka to najlepsza jakość, jaką pragniemy zaoferować Klientom. Z tego względu poszukujemy najlepszych Partnerów. Oficjalnymi Dystrybutorami marki Ecoperla mogą zostać renomowane sklepy oferujące ekskluzywne urządzenia filtracyjne, realizujące zamówienia błyskawicznie, cechujące się wysoką kulturą obsługi Klienta i odpowiednim profilem działalności. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.
Proponujemy współpracę na najlepszych warunkach. Ze swojej strony oferujemy: konkurencyjną ofertę, która przyciągnie wielu Klientów, wsparcie biznesowe na każdym etapie, szkolenia przygotowujące do dystrybucji urządzeń marki Ecoperla, produkty najwyższej jakości, wsparcie marketingowe, bezpieczną dostawę urządzeń. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.
Wszystkim Firmom, które zdecydują się na współpracę z nami, oferujemy niezbędne materiały marketingowe oraz stały dostęp do informacji dotyczących produktów. Ponadto umożliwiamy stały kontakt i szybkie odpowiedzi na pytania związane z marką Ecoperla, produktami, serwisem oraz dystrybucją.
blank
PYTANIA
PYTANIA
Wszystkie zmiękczacze wody, stacje wielofunkcyjne oraz serię Tower obejmuje bezpieczna wysyłka. Urządzenia filtracyjne wysyłane są na paletach. To rozwiązanie, które zapewnia bezpieczny transport urządzenia i minimalizuje prawdopodobieństwa wystąpienia uszkodzenia mechanicznego. Dzięki temu nawet dużą stację uzdatniania wody możesz zamówić przez internet.
Wszystkie systemy Ecoperla, w tym Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System oraz Ecoperla Security System zostały opracowane przez ekspertów marki Ecoperla. Wieloletnie doświadczenie w branży uzdatniania wody pomogło ustalić najlepsze parametry pracy urządzeń dopasowane do potrzeb Klientów. Informacje o zastosowanym systemie znajdziesz w kartach katalogowych urządzeń.
Urządzenia marki Ecoperla dystrybuowane są na terenie całego kraju. Można je zamówić poprzez wybranych Partnerów marki Ecoperla. Współpracujemy jedynie z wyselekcjonowanym gronem dystrybutorów. Istnieje możliwość zamówienia samego urządzenia lub urządzenia wraz z usługą montażu.
Ecoperla daje wolny wybór serwisanta. Istnieje możliwość samodzielnego montażu urządzeń, bądź skorzystania z usług serwisowych Ecoperla. Koszt montażu jest wyliczany indywidualnie na podstawie odległości od bazy serwisantów oraz kosztów materiałów dodatkowych. Dogodny termin montażu jest ustalany za porozumieniem obu stron.
Produkty marki Ecoperla są dedykowane przede wszystkim gospodarstwom domowym. Zarówno dla mieszka, jak i domków jednorodzinnych. W serii Ecoperla Tower znajdują się także stacje uzdatniania wody, które sprawdzą się w niektórych sektorach przemysłu.
Wszystkie urządzenia marki Ecoperla posiadają certyfikaty świadczące o jakości materiałów, z których zostały wykonane. Filtracja wody za ich pośrednictwem jest więc bezpieczna, a sama przefiltrowana woda – zdrowa. Bez obaw można używać tych urządzeń do filtrowania wody pitnej.
W trosce o naszych Klientów zapewniamy kilka możliwości kontaktu z konsultantami marki Ecoperla. Istnieje możliwość kontaktu: telefonicznego, mailowego lub za pomocą specjalnego formularza zamieszczonego na stronie w sekcji „Kontakt”. Zachęcamy także do bezpośredniej wizyty w naszej centrali.
znak zapytania