ECOPERLA RUNBOTT

BUTELKA TERMICZNA Z POWŁOKĄ CERAMICZNĄ
TWÓJ PROBLEM

Szukasz ekologicznego rozwiązania, które zastąpi plastikowe butelki jednorazowe? Poszukujesz butelki wielokrotnego użytku, która doskonale utrzyma ciepło kawy i herbaty bądź zatrzyma chłód ulubionego orzeźwiającego napoju?  Zależy Ci, aby butelka była bezpieczna, wykonana z trwałych materiałów, wolna od szkodliwego BPA?

NASZE ROZWIĄZANIE

Gorąca kawa lub herbata w chłodny zimowy wieczór? A może idealnie schłodzona woda z miętą i cytryną w upalny dzień? Z butelką termiczną Ecoperla Runbott Twój napój na długo zachowa świeżość, smak, aromat i odpowiednią temperaturę! To eko i w pełni bezpieczny sposób, aby ulubiony napój był zawsze przy Tobie!

blank

POZNAJ ECOPERLA RUNBOTT

Ecoperla Runbott to świetny gadżet, który spodoba się osobom kochającym podróże, biwaki, wycieczki piesze, rowerowe, ale nie tylko. Ta butelka termiczna doskonale nadaje się do zabrania ze sobą do pracy, szkoły czy na zakupy. Dzięki swojej budowie przez bardzo długi czas jest w stanie utrzymać odpowiednią temperaturę napojów gorących, jak i zimnych. Do tego jest bezpieczna dla zdrowia, pozostaje neutralna dla przenoszonego napoju! Z łatwością utrzymamy ją w czystości! Codzienne zapewnienie prawidłowego nawodnienia może być eleganckie i prostsze niż mogłoby się wydawać!

ecoperla antidotum
Zalety butelki termicznej Ecoperla Runbott
ZALETY PRODUKTU
  • Doskonale utrzymuje temperaturę napoju
  • Jest lekka, nie zajmuje dużo miejsca
  • Łatwa do utrzymania w czystości – można myć w zmywarce
  • Innowacyjna budowa pozwala lepiej utrzymać temperaturę niż w przeciętnych kubkach termicznych i termosach
  • Duża pojemność – aż 600 ml
  • Wolna od BPA
  • Utrzymuje świeżość napoju
  • Nie zmienia smaku, ani zapachu napoju
  • Bardzo szczelna

Termiczna butelka Ecoperla Runbott jest przeznaczona do przechowywania zarówno napojów zimnych, jak i gorących. Stanowi doskonałe uzupełnienie domowego filtra kuchennego. Pozwala na przenoszenie oczyszczonej wody lub dowolnie przygotowanego na jej bazie napoju. To produkt oznaczony Think Green with Ecoperla, który wspomaga ochronę środowiska i pomaga w ograniczeniu produkcji odpadów.

blank

BUDOWA ECOPERLA RUNBOTT

Ecoperla Runbott nie jest zwyczajnym kubkiem termicznym czy termosem! To produkt, który trudno znaleźć na rynku. Butelka termiczna z powłoką ceramiczną oraz izolacją próżniową pozwala o wiele dłużej utrzymać temperaturę napoju. W przypadku napojów gorących jest to nawet 7 godzin, a zimnych 24! Do tego ceramiczna powłoka pozwala na zachowanie pełnego smaku i aromatu napoju. To produkt w 100% wolny od szkodliwego BPA!

Zewnętrzną warstwę stanowi wysokiej klasy stal nierdzewna dopuszczona do kontaktu z żywnością. Jest solidnie wykonana, odporna na zarysowania lub uderzenia. Antypoślizgowy spód butelki zapewnia większy komfort użytkowania. Elastyczny uchwyt i lekkość Ecoperla Runbott sprawiają, że przenoszenie jest w pełni wygodne. Wykończenie w postaci solidnej uszczelki zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu – nie ma szans, aby napój się wylał. Zaletą jest łatwość utrzymania w czystości – butelkę termiczną Ecoperla Runbott można myć w zmywarce.

Budowa butelki termicznej Ecoperla Runbott
Zastosowanie butelki termicznej Ecoperla Runbott

ZASTOSOWANIE ECOPERLA RUNBOTT

Ecoperla Runbott jest butelką termiczną przeznaczoną dla każdego, kto chciałby zamienić plastikowe, jednorazowe opakowania na bardziej ekologiczne rozwiązania. Spełni oczekiwania każdego, kto chce mieć ulubiony gorący lub zimny napój zawsze przy sobie i cieszyć się jego smakiem w dowolnej chwili. Elegancki design oraz zastosowanie wysokiej klasy materiałów sprawiają, że nadaje się praktycznie dla każdego, w każdym wieku!

Ecoperla Runbott dobrze sprawdza się w podróży. Tą butelkę bez problemu można zabrać na wspinaczkę górską, przejażdżkę rowerową, jak i służbowy wyjazd czy spotkanie z przyjaciółmi w plenerze. Picie z niej jest bardzo wygodne, sama nie zajmie dużo miejsca. Będzie można poczuć się zaskoczonym, jak doskonale utrzymana została temperatura napoju, którym Ecoperla Runbott została napełniona.

blank
ecoperla logo