ECOPERLA VITA

KOMPAKTOWE ZMIĘKCZACZE WODY
TWÓJ PROBLEM

Twarda woda pozostawia po sobie uporczywy kamień, który jest trudny do usunięcia, pranie pozostaje szorstkie w dotyku, nie pachnie, a kosmetyki nie chcą dobrze działać. Do tego sucha skóra i łamliwe, napuszone włosy. Ponadto w domu nie ma zbyt wiele miejsca na montaż zmiękczacza wody.

NASZE ROZWIĄZANIE

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Vita to doskonała odpowiedź na problemy z twardą wodą i brak miejsca na instalację. Dzięki swojej nowoczesnej, praktycznej budowie zajmują naprawdę mało miejsca, a zastosowane komponenty pozwalają na wydajną redukcję twardości wody.

blank

POZNAJ ECOPERLA VITA

Ecoperla Vita jest linią zmiękczaczy wody dedykowaną gospodarstwom domowym, których właściciele szukają urządzeń dobrej jakości w przystępnej cenie. W skład serii wchodzi Ecoperla Vita 12 oraz Ecoperla Vita 25. Ze względu na swój rozmiar pierwszy z serii doskonale nadaje się do montażu w mieszkaniu. Ecoperla Vita to zmiękczacze wody, które nie generują wysokich kosztów utrzymania i są bardzo wygodne w eksploatacji. To połączenie innowacyjnych, sprawdzonych rozwiązań, tworzące produkt, który posłuży przez długie lata.

Ecoperla Vita
ecoperla perfect system
ZALETY PRODUKTU
  • Monosferyczna żywica jonowymienna
  • Niezawodna głowica sterująca Clack
  • Innowacyjny Ecoperla Perfect System
  • Ekonomiczna regeneracja UpFlow
  • Posiada wbudowany mieszacz
  • Wyposażone w zawór przelewowy

Ecoperla Perfect System to optymalnie dobrane ustawienia głowicy sterującej, stworzone przez specjalistów marki Ecoperla. Są kompatybilne z przepływem przeciwprądowym. Dzięki nim zmiękczacz wody będzie działał tak samo wydajnie przez lata, a żywotność żywicy jonowymiennej nie ulegnie skróceniu. Dodatkowo Ecoperla Perfect System zapewnia pobieranie minimalnych możliwych ilości soli i wody na regenerację przy zachowaniu pełnej wydajności procesu, co generuje oszczędności.

blank

BUDOWA ECOPERLA VITA

Tym, na co szczególnie warto zwrócić uwagę w serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Vita jest ich wygląd. Kabinet został stworzony zgodnie z najnowszymi trendami i upodobaniami użytkowników. Tworzywo jest trwałe, a wymiary i kształt przemyślane w taki sposób, aby zmiękczacz wody potrzebował jak najmniejszej przestrzeni na montaż.

Sama eksploatacja zmiękczaczy wody Ecoperla Vita również jest bardzo prosta i niewymagająca. Zbiornik na sól posiada duży otwór umieszczony tak, aby uzupełnianie soli było jak najłatwiejsze. Wskaźnik maksymalnego poziomu soli, powstały przez wyprofilowanie obudowy, to dodatkowe ułatwienie.

Ecoperla Vita jest serią wyposażoną w zawór przelewowy dla zachowania bezpieczeństwa, a także specjalną osłonkę na panel głowicy sterującej, który ochrana przed przedostawaniem się zanieczyszczeń mechanicznych.

Ecoperla Vita z boku
Komponenty Ecoperla Vita

MONTAŻ ECOPERLA VITA

Ecoperla Vita to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, produkowanych na terenie Europy. Na wyróżnienie zasługuje solidne wykonanie, a dodatkową zaletę stanowią niewielkie wymiary. To zmiękczacze wody zaopatrzone w wysokiej klasy komponenty, co gwarantuje trwałość, bezawaryjność oraz brak spadków wydajności podczas użytkowania.

Zmiękczacze wody z tej serii zostały wyposażone w monosferyczną żywicę jonowymienną. Ten rodzaj jest uznawany za bardzo wydajny. Woda jest równomiernie zmiękczana na całej powierzchni złoża filtracyjnego. Pracą Ecoperla Vita kieruje głowica sterująca od cenionej i znanej na całym świecie z produkcji tego typu komponentów firmy Clack. Wbudowany mieszacz pozwala na dowolną regulację stopnia twardości wody na wyjściu z urządzenia i pełne dostosowanie do własnych oczekiwań.

blank
MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem zmiękczacza wody Ecoperla Vita.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Vita.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi zmiękczacza wody Ecoperla Vita zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.