ECOPERLA TWISTER

FILTR Z ULTRAFILTRACJĄ

TWÓJ PROBLEM

Chcesz na co dzień pić smaczną, świeżą i czysta wodę z kranu? Szukasz ekologicznej i wygodnej alternatywy dla wody w plastikowych butelkach? Korzystasz z wody wodociągowej i szukasz sposobu na poprawę jej smaku, zapachu lub barwy przy jednoczesnym zachowaniu w niej naturalnych minerałów?

NASZE ROZWIĄZANIE

Ecoperla Twister to system ultrafiltracji, przeznaczony do montażu pod zlewem. Filtruje wodę na 4 etapach, eliminując z niej zanieczyszczenia odpowiedzialne za pogorszenie smaku i zapachu, mikroplastik, pestycydy, metale ciężkie, a także chlor i jego pochodne. Woda  jest smaczna, czysta, świeża, a przy tym pełna minerałów.

blank
POZNAJ ECOPERLA TWISTER

Filtr Ecoperla Twister to doskonała propozycja dla osób, które poszukują niewielkiego systemu do poprawy jakości wody do bezpośredniego spożycia. System odpowiada za poprawę smaku i zapachu wody, eliminując z niej najmniejsze zanieczyszczenia, m.in.: chlor i jego pochodne, bakterie, metale ciężkie, pestycydy czy mikroplastik. Filtr Ecoperla Twister oczyszcza wodę na 4 etapach, przy czym końcowy wkład węglowy z technologią nanosrebra odpowiada za zabezpieczenie wody przed rozwojem mikroorganizmów. Wkłady filtracyjne należy wymieniać tylko raz w roku, a dzięki ich bagnetowej budowie, trwa to dosłownie kilka chwil. To bardzo wygodna, ekonomiczna i ekologiczna propozycja zarówno do domków jednorodzinnych, jak i mieszkań z niewielką przestrzenią na instalację.

Ecoperla Twister
certyfikat ecoperla

ZALETY PRODUKTU

 • Duża wydajność przy niewielkich wymiarach filtra
 • Pozostawia naturalne minerały w wodzie
 • Nie generuje odrzutu do kanalizacji
 • Wkład z nanosrebrem tworzy barierę przed rozwojem mikroorganizmów
 • Komfortowy pobór wody z wylewki, dzięki reduktorowi ciśnienia
 • Wykorzystuje system chroniący przed zalaniem kuchni
 • Łatwy montaż i szybka wymiana wkładów
 • W zestawie z filtrem wszystkie niezbędne akcesoria do samodzielnego montażu
blank

BUDOWA ECOPERLA TWISTER

Stelaż – filtr Ecoperla Twister jest wyposażony w stelaż montażowy z odpornego na uszkodzenia tworzywa.

Wkłady filtracyjne – system obejmuje cztery wkłady filtracyjne o wysokiej wydajności, które precyzyjnie filtrują wodę i wymagają wymiany tylko raz w roku.

Wylewka – w zestawie z filtrem znajduje się wylewka o prostym designie. Łatwa w montażu oraz komfortowa w użytkowaniu.

Brak zbiornika – Ecoperla Twister wykorzystuje w swoim działaniu wkłady filtracyjne, działające przepływowo. Filtr nie wymaga magazynowania wody, ani podłączenia do kanalizacji, co czyni go jeszcze bardziej ekologicznym.

Łatwy serwis i eksploatacja – filtr jest bardzo wygodny w użytkowaniu, a wymiana wkładów trwa dosłownie kilka chwil. Należy ją przeprowadzać tylko raz na 12 miesięcy lub po przefiltrowaniu 10 000 litrów wody.

Budowa Ecoperla Twister
Komponenty Ecoperla Twister

KOMPONENTY ECOPERLA TWISTER

Ecoperla Twister to system ultrafiltracji, który za pomocą czterech etapów filtracji oczyszcza wodę z najmniejszych zanieczyszczeń i gwarantuje smaczną, czystą i bezpieczną wodę do picia. Filtr zawiera cztery kolejno wymienione wkłady:

 1. Wkład wstępny – mechaniczny wkład z dokładnością filtracji do 5 mikronów usuwa większe zanieczyszczenia, mętność oraz cząstki zawieszone w wodzie. Zabezpiecza kolejne wkłady przed przedostaniem się takich zanieczyszczeń.
 2. Blok węglowy – wykonany z łupin orzecha kokosowego wkład usuwa zanieczyszczenia chemiczne, w tym chlor i jego pochodne, poprawia smak, zapach i barwę wody.
 3. Membrana ultrafiltracyjna – na tym etapie usuwane są zanieczyszczenia o wielkości do 0,1 mikrona, czyli m.in. metale ciężkie, mikroplastik, cysty, bakterie.
 4. Wkład węglowy – wkład szlifujący parametry organoleptyczne, wzbogacony w nanosrebro. Tworzy barierę przed rozwojem mikroorganizmów.
blank

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem systemu ultrafiltracji Ecoperla Twister.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne systemu ultrafiltracji Ecoperla Twister.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi filtra Ecoperla Twister zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.