ECOPERLA SOFTCAB

KOMPAKTOWE ZMIĘKCZACZE WODY
TWÓJ PROBLEM

Twarda woda zabiera czas, pieniądze i powoduje awarie. Korzystanie z niej sprawia, że rachunki za ogrzewanie wzrastają średnio o 20%, a zużycie detergentów może być wyższe nawet o 60%. Chcesz zaoszczędzić, przestać martwić się o kocioł grzewczy, drobne AGD i wreszcie przestać tyle sprzątać?

NASZE ROZWIĄZANIE

Czas wreszcie postawić na miękką wodę w całym domu! To możliwe z wykorzystaniem jednego z modeli serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab! Te urządzenia stanowią solidne rozwiązanie, które nie zawiedzie w walce z twardą wodą. Sekretem są wysokiej klasy komponenty.

blank

POZNAJ ECOPERLA SOFTCAB

Ecoperla Softcab to seria kompaktowych zmiękczaczy wody dostępna w trzech rozmiarach. Do wyboru jest model z: 12, 25 i 35 litrami wysokiej klasy żywicy jonowymiennej. To seria, w której trwałość łączy się z wydajnością. Urządzenia są solidne, a w dodatku w całości objęte 10-letnim okresem gwarancji. Powstały przy ścisłej współpracy ze znaną z precyzyjnych i trwałych rozwiązań firmą Clack.

Ecoperla Softcab
ecoperla perfect system
ZALETY PRODUKTU
  • Monosferyczna żywica jonowymienna
  • Niezawodna głowica sterująca Clack
  • Programowanie możliwe w języku polskim
  • Oszczędna i wydajna regeneracja UpFlow
  • Wbudowane ustawienia Ecoperla Perfect System
  • Odporna na uszkodzenia obudowa
  • Zintegrowany mieszacz w głowicy sterującej
  • Posiada systemy zabezpieczające

Ecoperla Perfect System to autorski system opracowany przez ekspertów marki Ecoperla, dedykowany kompaktowym centralnym urządzeniom do uzdatniania wody. Ustawienia znacznie obniżają koszty eksploatacji, dbają o prawidłowy przebieg regeneracji, pozwalają zachować trwałość złoża, zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Dzięki Ecoperla Perfect System na proces regeneracji pobierane są minimalne niezbędne ilości wody oraz soli, przy zachowaniu właściwej wydajności całego procesu.

blank

BUDOWA ECOPERLA SOFTCAB

Tym, co stanowi cechę charakterystyczną serii zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab, jest przede wszystkim obudowa. Została opracowana przy współpracy z amerykańską firmą Clack. Wyróżnia się dużą trwałością, solidnym wykonaniem i odpornością na zniszczenia mechaniczne. Tworzywo jest naprawdę wysokiej jakości.

Budowa Ecoperla Softcab jest też zaprojektowana w taki sposób, aby była jak najbardziej funkcjonalna i wygodna podczas użytkowania. Zbiornik na sól został umieszczony z przodu. Prowadzi do niego przesuwna klapa, a otwór jest na tyle duży, aby proces był szybki i bezproblemowy. Wewnątrz znajduje się zawór przelewowy oraz pływak chroniący przed przelaniem.

Panel sterujący posiada podświetlany wyświetlacz. Interfejs jest bardzo prosty w obsłudze, a menu dostępne w języku polskim. Panel jest bezpośrednio zintegrowany z głowicą sterującą. Całość jest chroniona osłonką, dzięki czemu do wnętrza nie przedostaną się żadne zanieczyszczenia, nie dojdzie do uszkodzenia.

Ecoperla Softcab z boku
Komponenty Ecoperla Softcab

MONTAŻ ECOPERLA SOFTCAB

Ecoperla Softcab to zmiękczacze wody bardzo proste w montażu. Wszystkie niezbędne akcesoria zostały dołączone do zestawu. Obudowa ma wymiary pozwalające na montaż we wnękach oraz zabudowach. Zintegrowany mieszacz w głowicy sterującej umożliwia dobór oczekiwanego stopnia twardości wody.

Budowa i funkcjonalność to nie wszystkie zalety. Wewnątrz zastosowano wysokiej klasy monosferyczną żywicę jonowymienną. To złoże charakteryzujące się długą żywotnością i wydajnością. Proces regeneracji odbywa się z udziałem przepływu przeciwprądowego. Pracą kieruje głowica sterująca Clack. To model stworzony specjalnie do tej obudowy. Solidne komponenty i budowa zapewniają bezawaryjność i prosty serwis.

blank
MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem zmiękczacza wody Ecoperla Softcab.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Softcab.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi zmiękczacza wody Ecoperla Softcab zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.