ECOPERLA HERO

ZMIĘKCZACZ WODY Z WĘGLEM AKTYWNYM

TWÓJ PROBLEM

Woda w domu pozostawia spory osad. Czajnik jest po raz kolejny do wymiany, skóra po kąpieli podrażniona, a sprzątanie zabiera czas, który można by poświęcić na odpoczynek. Do tego jeszcze smak i zapach wody pozostawiają wiele do życzenia. Jak sobie poradzić?

NASZE ROZWIĄZANIE

Ecoperla Hero to prawdziwy bohater każdego domu, w którym dokuczliwy jest nie tylko osad z twardej wody lecz także nieodpowiedni smak i zapach. Dzięki połączeniu żywicy jonowymiennej z węglem aktywnym te mankamenty wody staną się wspomnieniem.

blank

POZNAJ ECOPERLA HERO

Ecoperla Hero to prawdziwa rewolucja na rynku uzdatniania wody! W kompaktowej obudowie połączono ze sobą najdoskonalszą metodę zmiękczania wody poprzez wymianę jonową oraz funkcjonalność kolumny węglowej, dzięki wykorzystaniu węgla aktywnego. Łączna ilość 40 litrów złoża jest wystarczająca, by zaspokoić potrzeby na uzdatnioną wodę nawet dużego gospodarstwa domowego.

ecoperla hero od przodu
ecoperla perfect system

ZALETY PRODUKTU

  • Posiada głowicę sterującą Clack
  • Wyprodukowany wyłącznie z europejskich i amerykańskich komponentów wyróżniających się trwałością
  • Posiada wysokiej jakości jonowymienną żywicę monosferyczną
  • Posiada węgiel aktywny kokosowy impregnowany srebrem
  • Regeneracja UpFlow
  • Programowanie dostępne w języku polskim
  • Wykorzystuje Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System to profesjonalny system ustawień głowicy sterującej połączony z przepływem przeciwprądowym. Został stworzony i dopracowany przez ekspertów marki Ecoperla z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki niemu możliwa jest niezwykle ekonomiczna i zrównoważona eksploatacja urządzenia.

blank

BUDOWA ECOPERLA HERO

Kabinet Ecoperla Hero, ze względu na swoje wymiary, może zostać zamontowany nawet w niewielkiej kotłowni. Obudowa została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego – dzięki temu jest odporna na zniszczenia mechaniczne, pęknięcia.

Sama budowa tego niezwykłego zmiękczacza wody została przemyślana tak, aby jak najlepiej służyć użytkownikowi, a przy tym zwiększyć komfort podczas wykonywania podstawowych czynności związanych z eksploatacją.

Do panelu sterującego oraz zbiornika solanki prowadzi jedna, przesuwna osłona. Zbiornik na sól został umieszczony z przodu, co znacznie ułatwia uzupełnianie regenerantu. Panel jest chroniony dodatkową, przezroczystą osłoną. Dzięki temu nie ma szans na zabrudzenie lub zniszczenie.

Głowica sterująca od producenta Clack została połączona bezpośrednio z panelem. Urządzenie jest programowane fabrycznie, więc użytkownik musi wprowadzić wyłącznie podstawowe dane.

Ecoperla Hero wymaga jedynie regularnego uzupełniania soli tabletkowanej.

budowa ecoperla hero
głowica i złoże ecoperla hero
DZIAŁANIE ECOPERLA HERO

Ecoperla Hero jest doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących korzystać z wody najwyższej jakości, która jest nie tylko miękka, ale i smaczna. Urządzenie dobrze sprawdzi się w miejscach, gdzie nie można zamontować oddzielnie zmiękczacza wody i kolumny węglowej lub filtra z powodu braku warunków.

Złoże filtracyjne Ecoperla Hero składa się z dwóch warstw – kokosowego węgla aktywnego impregnowanego srebrem produkowanego we Włoszech oraz monosferycznej żywicy jonowymiennej.

Woda przepływa przez złoża warstwowo, najpierw przez węgiel aktywny, następnie przez złoże zmiękczające. Żywica jonowymienna redukuje wysoki stopień twardości wody, natomiast węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody poprzez eliminację chloru, pestycydów, pochodnych dezynfekcji, metali ciężkich, związków organicznych.

Regeneracja odbywa się za pośrednictwem przepływu UpFlow. Komponenty zostały dobrane w taki sposób, aby podczas tego procesu oba złoża zostały dokładnie zregenerowane, jednak nie ulegały mieszaniu się.

Połączenie żywicy jonowymiennej z węglem aktywnym daje nie tylko doskonałe efekty filtracji (dzięki takiemu uzdatnianiu nie trzeba stosować dodatkowo dzbanków filtrujących lub systemów odwróconej osmozy), węgiel chroni złoże zmiękczające przed niepożądanymi zanieczyszczeniami i przedłuża jego żywotność.

blank

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem zmiękczacza wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne kompaktowego zmiękczacza wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi zmiękczacza wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.