ECOPERLA PROFINE POU 2

FILTR Z ULTRAFILTRACJĄ

TWÓJ PROBLEM

Mimo obecności centralnej stacji uzdatniania wody bądź korzystania z dokładnie oczyszczonej wody wodociągowej, ta na cele spożywcze pozostawia wiele do życzenia. Nie chcesz kupować wody butelkowanej, a jednocześnie chciałbyś poprawić smak, zapach i barwę tej, która płynie z kranu. W dodatku dobrze, aby filtr nie zajął dużo miejsca.

NASZE ROZWIĄZANIE

Doskonałym rozwiązaniem w przypadku dobrze oczyszczonej wody wodociągowej o niskim stopniu twardości bądź idealnym dopełnieniem centralnej stacji uzdatniania wody będzie dwustopniowy filtr kuchenny Ecoperla Profine POU 2! To dwuetapowe urządzenie łączące w sobie zalety węgla aktywnego oraz membrany ultrafiltracyjnej.

blank

POZNAJ ECOPERLA PROFINE POU 2

Ecoperla Profine POU 2 to dwuetapowy filtr kuchenny przeznaczony do montażu pod zlewozmywakiem. Ten model jest szczególnie polecany jako uzupełnienie oczyszczania z pomocą centralnej stacji uzdatniania wody lub do doszlifowania jakości wody o niskim zanieczyszczeniu i niewielkim stopniu twardości. Produkt jest naprawdę prosty w montażu, podobnie jak jego serwisowanie. W zestawie znajduje się elegancka wylewka, która wpasuje się w wystrój każdej kuchni. Ecoperla Profine POU 2 to połączenie adsorpcji i dokładnego oczyszczania wody na węglu aktywnym z membraną ultrafiltracyjną. Dzięki temu możliwa jest poprawa smaku, zapachu i barwy wody. Same wkłady filtracyjne cechuje duża wydajność, bo są one w stanie uzdatnić nawet do 10 000 litrów wody.

ecoperla profine pou 2 od przodu
certyfikat ecoperla

ZALETY PRODUKTU

  • Łatwy montaż
  • Prosta i szybka wymiana wkładów
  • Ekonomiczna eksploatacja
  • Ekologiczny filtr kuchenny
  • Brak odrzutu do kanalizacji
  • Pozostawia minerały w wodzie
  • W zestawie elegancka wylewka
  • Zajmuje mało miejsca
blank

BUDOWA ECOPERLA PROFINE POU 2

Stelaż – konstrukcja filtra kuchennego Ecoperla Profine POU 2 jest oparta o wytrzymały stelaż wykonany z trwałego tworzywa. Jego budowa ułatwia instalację oraz późniejszą wymianę wkładów filtracyjnych.

Wkłady filtracyjne – Ecoperla Profine POU 2 posiada dwa wkłady filtracyjne o dużej powierzchni. Są łatwe w wymianie, a w dodatku bardzo wydajne. Z ich pomocą można przefiltrować nawet do 10 000 litrów wody, przy czym jest to wartość nawet 5-krotnie większa w porównaniu z wieloma wkładami tego typu dostępnymi na rynku.

Wylewka – w zestawie z filtrem Ecoperla Profine POU 2 znajduje się elegancka wylewka. Jest bardzo wygodna w obsłudze, a nowoczesny i uniwersalny design sprawia, że dopasuje się do każdej kuchennej aranżacji.

Brak zbiornika – Ecoperla Profine POU 2 jest prostym, dwuetapowym filtrem, który nie ma w zestawie zbiornika na magazynowanie wody. Dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca w kuchennej szafce i nadaje się do montażu w niewielkich przestrzeniach. Woda jest oczyszczana na bieżąco.

budowa ecoperla profine pou 2
komponenty ecoperla profine pou 2

KOMPONENTY ECOPERLA PROFINE POU 2

Ecoperla Profine POU 2 pomoże w doszlifowaniu jakości wody mało zanieczyszczonej, o niskim stopniu twardości. To idealne dopełnienie centralnej stacji uzdatniania wody, jak zmiękczacz wody. Dzięki zastosowaniu tego niewielkiego urządzenia woda pitna będzie smaczna, bezpieczna, o neutralnej barwie i zapachu.

  1. Wkład węglowy – wewnątrz wkładu znajduje się blok z węgla aktywnego z dodatkiem jonów srebra o właściwościach antybakteryjnych. Dzięki niemu woda jest doczyszczana z drobnych cząstek mechanicznych, adsorbowany jest chlor oraz jego pochodne, a także szereg innych substancji pogarszających walory organoleptyczne wody. Dokładność filtracji wynosi 0,5 mikrona.
  2. Wkład z membraną ultrafiltracyjną – drugi etap to membrana ultrafiltracyjna. Z wody usuwane są cząsteczki do wielkości 0,1 mikrona, czyli wszelkiego rodzaju zawiesiny, koloidy, metale ciężkie, bakterie, wirusy, cysty, etc. W wodzie pozostają naturalnie występujące minerały.
blank

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem systemu ultrafiltracji Ecoperla Profine POU 2.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne systemu ultrafiltracji Ecoperla Profine POU 2.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi filtra Ecoperla Profine POU 2 zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.