ECOPERLA PROFINE POU 3

FILTR Z ULTRAFILTRACJĄ

TWÓJ PROBLEM

Nie odpowiada Ci smak i zapach wody z kranu, jednak masz już dość kupowania wody butelkowanej? Chcesz poprawić jakość wody wodociągowej na własną rękę, ale przy tym zależy Ci, aby pozostały w niej wszystkie cenne, naturalnie występujące minerały? A może nie masz miejsca na montaż dużego filtra kuchennego?

NASZE ROZWIĄZANIE

Na każde z tych pytań dobrą odpowiedzią jest filtr Ecoperla Profine POU 3. To bezzbiornikowy system z wkładem ultrafiltracyjnym, który zredukuje mikroorganizmy, poprawi smak i zapach wody. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca, a w dodatku jest niezwykle łatwe w instalacji. W wodzie pozostają wszystkie minerały.

blank

POZNAJ ECOPERLA PROFINE POU 3

Filtr Ecoperla Profine POU 3 (Point-of-use) to doskonała propozycja do niewielkich kuchni, w których mieszkańcy oczekują czystej i smacznej wody do bezpośredniego spożycia lub przygotowania na jej bazie potraw i napojów gorących. W wodzie pozostają minerały, jednak usuwane są substancje pogarszające smak i zapach wody, metale ciężkie, mikroorganizmy, zanieczyszczenia mechaniczne. Ecoperla Profine POU 3 to filtr trzyetapowy. Jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne, które w dodatku zajmuje minimum miejsca, przy zachowaniu stosunkowo dużej wydajności filtracji. W zestawie nowoczesna, elegancka wylewka do poboru wody.

ecoperla profine pou 3 od przodu
certyfikat ecoperla

ZALETY PRODUKTU

  • Wkłady o dużej powierzchni filtracyjnej, wydajność do 10 000 litrów
  • W zestawie wszystkie niezbędne elementy montażowe
  • Szybki pobór wody z wylewki
  • Bardzo łatwy montaż – bez problemu można go przeprowadzić samodzielnie
  • Wylewka utrzymana w nowoczesnym designie
  • Nie generuje odrzutu do kanalizacji
blank

BUDOWA ECOPERLA PROFINE POU 3

Stelaż – w zestawie znajduje się stelaż montażowy wykonany z trwałego tworzywa.

Wkłady filtracyjne – wkłady zastosowane w Ecoperla Profine POU 3 mają dużą powierzchnię filtracyjną. Są w stanie uzdatnić nawet do 10 000 litrów wody.

Wylewka – design wylewki stworzony zgodnie z nowoczesnymi trendami. Projektanci zadbali o to, aby wpasowała się w każdą aranżację kuchni. Jej użytkowanie jest bardzo wygodne.

Brak zbiornika – Ecoperla Profine POU 3 nie potrzebuje zbiornika na magazynowanie wody. Filtr działa przepływowo, a woda uzdatniana jest na bieżąco. To bardzo ekologiczne rozwiązanie!

Łatwa wymiana wkładów – wkłady są bardzo łatwe w wymianie. Tej należy dokonać raz na 12 miesięcy ze względów zachowania pełnej higieny bądź po uzdatnieniu 10 000 litrów wody.

budowa ecoperla profine pou 3
komponenty ecoperla profine pou 3

KOMPONENTY ECOPERLA PROFINE POU 3

Ecoperla Profine POU 3 to dobry sposób na podszlifowanie jakości wody wodociągowej bądź wody uzdatnianej przez centralną stację uzdatniania wody. Wśród trzech etapów filtracji obecnych w tym urządzeniu można wymienić kolejno:

  1. Wkład wstępny – jego zadaniem jest wstępne oczyszczanie wody z cząstek mechanicznych. W ten sposób zabezpiecza kolejne wkłady przed przedostawaniem się tego typu zanieczyszczeń. Dokładność filtracji to do 5 mikronów.
  2. Wkład węglowy – wewnątrz wkładu znajduje się blok węglowy z dodatkiem jonów srebra o działaniu antybakteryjnym. Na tym etapie z wody usuwane są zanieczyszczenia mechaniczne oraz zanieczyszczenia chemiczne. Poprawie ulega smak, zapach, a także barwa wody.
  3. Membrana ultrafiltracyjna – na tym etapie zanieczyszczenia są usuwane z dokładnością do 0,1 mikrona. Redukcji podlegają: metale ciężkie, cysty, bakterie, wirusy.
blank

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem systemu ultrafiltracji Ecoperla Profine POU 3.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne systemu ultrafiltracji Ecoperla Profine POU 3.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi filtra Ecoperla Profine POU 3 zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.