FILTRY DO KUCHNI

CZYSTA WODA DO PICIA I GOTOWANIA

ODWRÓCONA OSMOZA ECOPERLA PROFINE ZERO

Ecoperla Profine Zero zmieni oblicze odwróconej osmozy raz na zawsze. To urządzenie wytrąca wszystkie argumenty przeciwnikom filtracji osmotycznej. Zachwyca nie tylko minimalistycznym wyglądem, ale także zastosowaną technologią. Nie wymaga użycia pompy, który zwiększa ciśnienie, nie wymaga zewnętrznego zbiornika, nie potrzebuje żadnej jednostki sterującej ani zasilania elektrycznego.

Tylko Ecoperla Profine Zero posiada specjalnie opatentowane komponenty, których na próżno szukać w standardowych rozwiązaniach. Szukasz prawdziwej rewolucji? Ten produkt jest dla Ciebie.

STRONA PRODUKTU

ecoperla rosa

ODWRÓCONA OSMOZA ECOPERLA ROSA

Nowoczesny system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa z innowacyjnym wkładem rewitalizującym wodę Ecoperla Elixir. Filtruje wodę w 6 etapach nadając jej niezwykłe właściwości wody alkalicznej bogatej w wartościowy dla zdrowia magnez. Ecoperla Rosa jest najlepszym wyborem dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie w wygodny i tani sposób.

System odwróconej osmozy Ecoperla Rosa został wyposażony w Ecoperla Security System – bezpieczny i łatwy w montażu system antyzalaniowy ochraniający powierzchnie kuchenne w trakcie awarii.

STRONA PRODUKTU

ecoperla rosa

NANOFILTRACJA ECOPERLA NANO

Innowacyjny system nanofiltracji Ecoperla Nano przeznaczony do dużych i małych gospodarstw domowych. 5 etapów filtracji to gwarancja dokładnie oczyszczonej wody o niższym stopniu twardości i wskaźniku TDS. Ecoperla Nano doskonale sprawdzi się do przygotowania wody pod względem parametrów pod kolejny etap, jakim jest jej jonizacja i wytworzenie wody alkalicznej.

System nanofiltracji Ecoperla Nano posiada antyzalaniowy system przeznaczony do filtrów kuchennych Ecoperla Security System. Ochroni szafki kuchenne przed wystąpieniem zalania w trakcie awarii.

STRONA PRODUKTU

ecoperla rosa
ecoperla logo