FILTRY DO KUCHNI

CZYSTA WODA DO PICIA I GOTOWANIA

ODWRÓCONA OSMOZA ECOPERLA PROFINE ZERO

Ecoperla Profine Zero zmieni oblicze odwróconej osmozy raz na zawsze. To urządzenie wytrąca wszystkie argumenty przeciwnikom filtracji osmotycznej. Zachwyca nie tylko minimalistycznym wyglądem, ale także zastosowaną technologią. Nie wymaga użycia pompy, która zwiększa ciśnienie, nie wymaga zewnętrznego zbiornika, nie potrzebuje żadnej jednostki sterującej ani zasilania elektrycznego.

Tylko Ecoperla Profine Zero posiada specjalnie opatentowane komponenty, których na próżno szukać w standardowych rozwiązaniach. Szukasz prawdziwej rewolucji? Ten produkt jest dla Ciebie.

STRONA PRODUKTU

ecoperla rosa

ODWRÓCONA OSMOZA ECOPERLA ROSA

Nowoczesny system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa z innowacyjnym wkładem rewitalizującym wodę Ecoperla Elixir. Filtruje wodę w 6 etapach nadając jej niezwykłe właściwości wody alkalicznej bogatej w wartościowy dla zdrowia magnez. Ecoperla Rosa jest najlepszym wyborem dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie w wygodny i tani sposób.

System odwróconej osmozy Ecoperla Rosa został wyposażony w Ecoperla Security System – bezpieczny i łatwy w montażu system antyzalaniowy ochraniający powierzchnie kuchenne w trakcie awarii.

STRONA PRODUKTU

ecoperla rosa

NANOFILTRACJA ECOPERLA NANO

Innowacyjny system nanofiltracji Ecoperla Nano przeznaczony do dużych i małych gospodarstw domowych. 5 etapów filtracji to gwarancja dokładnie oczyszczonej wody o niższym stopniu twardości i wskaźniku TDS. Ecoperla Nano doskonale sprawdzi się do przygotowania wody pod względem parametrów pod kolejny etap, jakim jest jej jonizacja i wytworzenie wody alkalicznej.

System nanofiltracji Ecoperla Nano posiada antyzalaniowy system przeznaczony do filtrów kuchennych Ecoperla Security System. Ochroni szafki kuchenne przed wystąpieniem zalania w trakcie awarii.

STRONA PRODUKTU

ecoperla rosa

ULTRAFILTRACJA ECOPERLA SLIMLINE POU

Ecoperla Slimline POU to niewielkie urządzenie, które jest niezwykle proste w montażu. Zapewnia naprawdę smaczną wodę spożywczą w każdych ilościach, na bieżąco. System filtruje wodę w trzech etapach. Najważniejszym z nich jest membrana ultrafiltracyjna. Po oczyszczaniu w wodzie pozostają wszystkie minerały. Urządzenie w całości powstaje na terenie Europy.

To doskonałe rozwiązanie, jeśli w kuchni nie ma zbyt dużo miejsca. Ponadto bardzo dobrze sprawdzi się jako etap uzupełniający przy urządzeniu na cały dom (na przykład zmiękczaczu wody).

STRONA PRODUKTU

ecoperla slimline pou