ECOPERLA REVO

ODWRÓCONA OSMOZA
TWÓJ PROBLEM

Potrzebujesz naprawdę nowoczesnego sposobu na uzdatnianie wody w kuchni? Chcesz cieszyć się najwyższą jakością wody dostępną od ręki w wygodny sposób? Szukasz ekologicznego rozwiązania, które pomogłoby Twojej rodzinie w pełni zrezygnować z kupna plastikowych butelek? Chcesz mieć stałe źródło smacznej wody? To może być Twój ideał!

NASZE ROZWIĄZANIE

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo to prawdziwa rewolucja! Zajmuje mało miejsca, a woda jest dokładnie oczyszczana na trzech etapach. To inteligentne źródło pysznej wody na najwyższym poziomie. O jakości wody i zużyciu wkładów informuje designerska wylewka. System jest bardzo cichy i łatwy w obsłudze, a wymiana wkładów szybka.

blank

POZNAJ ECOPERLA REVO

Ecoperla Revo to idealny filtr kuchenny do nowoczesnego domu. Spodoba się nie tylko fanom nowinek technologicznych. Ta odwrócona osmoza zachwyca już na pierwszy rzut oka, a do tego jest naszpikowana rozwiązaniami zapewniającymi wygodną, prostą i satysfakcjonującą eksploatację. Woda jest oczyszczana na bieżąco. Wewnątrz znajdują się zaawansowane systemy bezpieczeństwa. W zestawie jest też designerska wylewka z wyświetlaczem, który informuje o stanie wkładów filtracyjnych i potrzebie ich wymiany. Jakość wody podawanej do użytkownika oraz praca urządzenia także podlega stałej kontroli. Ecoperla Revo jest ekologiczna, ekonomiczna i stylowa – rewolucyjna!

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo
Certyfikat Ecoperla
ZALETY PRODUKTU
 • Niezwykle elegancki, nowoczesny design
 • Wysokiej jakości membrana osmotyczna
 • Filtr działa przepływowo – woda jest uzdatniana na bieżąco
 • Brak zewnętrznego zbiornika na magazynowanie wody
 • Przepływ na poziomie 1,6 litra w ciągu minuty
 • Długa żywotność membrany oraz wkładów
 • Inteligentny kranik z wyświetlaczem
 • Kontrola jakości wody oraz zużycia wkładów
 • Doskonałe systemy zabezpieczające

Ecoperla Revo ma wbudowany mikroprocesor, który kontroluje pracę całego systemu oraz okresowo przepłukuje filtry (kiedy nie ma przepływu wody przez ponad dobę). Pracę odwróconej osmozy wspomaga detektor wycieku wody.

blank

BUDOWA ECOPERLA REVO

Ecoperla Revo to przede wszystkim bardzo wąska, niewielka obudowa wykonana z eleganckiego i trwałego tworzywa. Filtr kuchenny zajmuje naprawdę mało miejsca. Istnieje możliwość montażu w pionie lub poziomie.

Wkłady filtracyjne zostały wyposażone we wbudowane uszczelki, dzięki czemu użytkownik na bieżąco wymienia całość, a nie pojedyncze elementy. To przedłuża żywotność systemu. Sama wymiana jest prosta – wystarczy jedynie przekręcić. Wkłady charakteryzuje długa żywotność.

Ecoperla Revo jest wyposażona w specjalny kranik. Wyświetlane są na nim informacje dotyczące jakości pobieranej wody oraz zużycia wkładów. Wbudowany czujnik TDS sprawdzający jakość wody to prawdziwa innowacja. Dzięki temu łatwo jest ocenić, ile czasu pozostało do wymiany wkładów. 

W Ecoperla Revo warto także zwrócić uwagę na panel frontowy. Znajdują się na nim trzy dotykowe przyciski. Każdy odnosi się do jednego z etapów filtracji i włącza, kiedy należy wymienić dany komponent. Dodatkowym źródłem informacji na ten temat jest sygnał dźwiękowy.Przednia dioda na obudowie kontroluje jakość wody wylotowej oraz informuje o potencjalnych błędach, jakie mogły pojawić się podczas sprawdzania elektroniki przez system.

Budowa odwróconej osmozy Ecoperla Revo
Komponenty odwróconej osmozy Ecoperla Revo

KOMPONENTY ECOPERLA REVO

Wewnątrz Ecoperla Revo znajdują się dwa wkłady filtracyjne oraz membrana osmotyczna. Cała woda oczyszczana jest na bieżąco, nie ma zbiornika na magazynowanie wody. Surowa woda jest poddawana uzdatnianiu na następujących etapach:

 • Filtr wstępny – połączenie filtracji mechanicznej z działaniem węgla aktywnego. Dokładność tego wkładu wynosi 5 mikronów
 • Membrana osmotyczna – trwały komponent o wydajności 600 GPD
 • Filtr końcowy – filtracja na węglu aktywnym mająca na celu doszlifowanie właściwości wody

Bardzo ważną kwestią, którą należy podkreślić, jest odrzut do kanalizacji. W przypadku tej odwróconej osmozy jest on bardzo niski, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami. Na uwagę zasługuje też szybki przepływ. W ciągu minuty można pobrać około 1,6 litra czystej wody.

blank
MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem odwróconej osmozy Ecoperla Revo.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne odwróconej osmozy Ecoperla Revo.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi odwróconej osmozy Ecoperla Revo zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.