ECOPERLA ANTIBACTER

PŁYN DO DEZYNFEKCJI DOMOWYCH SYSTEMÓW UZDATNIANIA WODY

TWÓJ PROBLEM

Każdy system uzdatniania wody wymaga odpowiedniej konserwacji. Należy zadbać o stan czystości, aby utrzymać dobre parametry filtrowanej wody. Jakich preparatów użyć, by osiągnąć najlepsze efekty?

NASZE ROZWIĄZANIE

W tym przypadku dobrą propozycją będzie Ecoperla Antibacter. To wydajny środek czyszczący w postaci płynnej o wysokiej zawartości aktywnego chloru. Nie tylko dezynfekuje urządzenia, ale i ochrania je przed rozwojem bakterii.

POZNAJ ECOPERLA ANTIBACTER

Ecoperla Antibacter dzięki swojej formie jest prosty i higieniczny w zastosowaniu. W dodatku jest to bardzo szybki i łatwy sposób dezynfekcji każdego urządzenia filtracyjnego. Szczególnie polecany do zmiękczaczy wody w celu utrzymania stałych parametrów wody zmiękczonej oraz do systemów odwróconej osmozy w celu zapobiegania rozwojowi mikroorganizmów.

ecoperla antibacter
certyfikat ecoperla

ZALETY PRODUKTU

  • Skuteczna ochrona urządzeń filtracyjnych przed wystąpieniem skażenia bakteriologicznego
  • Zapewnienie higienicznej i bezpiecznej filtracji wody
  • Prosty i szybki proces dezynfekcji bez potrzeby odmierzania preparatu
  • Wygoda stosowania
  • Atrakcyjna cena
  • Można stosować do wszystkich urządzeń filtracyjnych obecnych na rynku

DZIAŁANIE ECOPERLA ANTIBACTER

Ecoperla Antibacter to preparat w płynie do jednorazowego zastosowania, który zaczyna działać zaraz po użyciu. Podczas regeneracji jest rozprowadzany po złożu filtracyjnym, dzięki czemu dociera do każdej części i tworzy barierę ochronną przed rozwojem mikroorganizmów.

Zalecane jest stosowanie Ecoperla Antibacter na przemian z granulatem do czyszczenia złoża Ecoperla Antidotum. Zastosowanie takiego zestawu daje najlepsze efekty w konserwacji systemów uzdatniania wody.

baner antibacter i antidotum
płyn antibacter i granulat antidotum

DOZOWANIE ECOPERLA ANTIBACTER

Dla zmiękczaczy wody: Otworzyć butelkę z preparatem. Zdjąć górną pokrywę prowadzącą do zbiornika solanki w przypadku kompaktowych zmiękczaczy wody. W przypadku zmiękczaczy dwuczęściowych otworzyć klapę prowadzącą do zbiornika na sól. Całą zawartość butelki wlać do wewnętrznej studni zmiękczacza wody. Odczekać około 10 minut. W kolejnym kroku uruchomić regenerację.

Dla odwróconej osmozy: Stosowanie płynu jest rekomendowane podczas corocznego serwisu odwróconej osmozy jeszcze przed wymianą wkładów na nowe. Preparat pozwoli na dokładną dezynfekcję całego systemu odwróconej osmozy, włącznie z kloszami, wężykami i wylewką.

Przy stosowaniu najlepiej postępować zgodnie z instrukcją producenta systemu odwróconej osmozy. Zazwyczaj produkt wlewa się do pierwszego klosza. Następnie należy dokładnie przepłukać cały system wodą. Po zakończeniu tego procesu można ponownie spuścić wodę z urządzenia i zająć się wymianą wkładów.

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis produktu w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem płynu do dezynfekcji domowych systemów uzdatniania wody.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane płynie do dezynfekcji systemów uzdatniania wody Ecoperla Antibacter.

Instrukcja dozowania

Instrukcja płynu Ecoperla Antibacter zawiera najważniejsze informacje dotyczące dozowania.