ECOPERLA TORO

KOMPAKTOWY ZMIĘKCZACZ WODY

TWÓJ PROBLEM

Zacieki na armaturze łazienkowej czy ciężki do usunięcia osad w czajniku to najczęściej zauważalne skutki użytkowania wody o wysokim stopniu twardości. Problem ten występuje na terenie całej Polski w różnym stopniu i jest niezwykle dokuczliwy. Jak skutecznie walczyć z twardą wodą?

NASZE ROZWIĄZANIE

Z nawet bardzo wysokim stopniem twardości wody bez problemu poradzi sobie kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro. Jest to możliwe dzięki najlepszemu na rynku złożu filtracyjnemu marki Lewatit oraz zastosowaniu Ecoperla Perfect System.

POZNAJ ECOPERLA TORO

Kompaktowy zmiękczacz wody wyprodukowany na terenie Europy z myślą o zmiękczaniu wody w gospodarstwach domowych. Jego wyróżnikiem jest nowoczesność i funkcjonalność. Ecoperla Toro to nie tylko niezwykły wygląd, ale przede wszystkim optymalna wydajność filtracji przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.

ecoperla toro od przodu
ecoperla perfect system

ZALETY PRODUKTU

  • Głowica sterująca zaprojektowana specjalnie do tej obudowy
  • Regeneracja odbywa się przy udziale przepływu UpFlow
  • Oszczędza wodę i sól przy każdej regeneracji
  • Posiada zabezpieczenia w formie pływaka oraz kolanka przelewowego
  • Wykorzystuje profesjonalny Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System to połączenie odpowiednio dobranych ustawień głowicy sterującej oraz zastosowania przepływu przeciwprądowego. Pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji i zapewnia optymalną pracę urządzenia. Dzięki tym ustawieniom użytkownik otrzymuje wodę o optymalnych właściwościach, natomiast nie zaburzają one w żaden sposób prawidłowej pracy zmiękczacza. Dodatkowo są dobrane w taki sposób, by żywotność złoża była jak najdłuższa.

BUDOWA ECOPERLA TORO

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro wyróżnia się na tle swoich konkurentów estetyczną, nowoczesną, opływową obudową wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego.

Kształt i wielkość zmiękczacza są jego niewątpliwymi walorami. Bez trudu zmieści się nawet w małych i ciasnych pomieszczeniach.

Panel sterujący umieszczony jest na górnej pokrywie zmiękczacza. Wyświetlacz ma funkcje podświetlenia, dzięki czemu programowanie i odczyt informacji będzie możliwy nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Zbiornik na sól regeneracyjną został umieszczony z przodu urządzenia. Otwór, przez który dosypuje się sól jest na tyle duży, że sam proces powinien przebiegać szybko i bezproblemowo. Klapa prowadząca do zbiornika została umieszczona na zawiasach. Jest to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba za każdym razem zdejmować pokrywy i odkładać jej w inne miejsce.

budowa ecoperla toro
montaż ecoperla toro

MONTAŻ ECOPERLA TORO

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro składa się z dwóch oddzielnych części połączonych ze sobą w jednym kabinecie. Zdecydowano się na odseparowanie zbiornika na sól regeneracyjną od butli ze złożem.

Jest to zabieg, który nie tylko ma na celu zapobiegać zachodzeniu jakichkolwiek reakcji chemicznych między roztworem solanki, a butlą epoksydową, ale przede wszystkim ułatwiać proces montażu przeprowadzonego samodzielnie przez indywidualnego Klienta.

Wystarczy najpierw podłączyć butlę ze złożem do instalacji hydraulicznej, a następnie dopasować do niej zbiornik na sól regeneracyjną.

Proces montażu jest łatwiejszy dzięki instrukcji w języku polskim, która pokaże krok po kroku w jaki sposób prawidłowo zamontować zmiękczacz wody.

MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem zmiękczacza wody Ecoperla Toro.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi zmiękczacza wody Ecoperla Toro zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.