ECOPERLA SLIMLINE

KOMPAKTOWE ZMIĘKCZACZE WODY Z WIFI
TWÓJ PROBLEM

Chcesz korzystać w domu z miękkiej wody? Zależy Ci, aby kocioł grzewczy i niedawno położona instalacja hydrauliczna pozostały w doskonałym stanie? Wiesz, że idealnym rozwiązaniem będzie zmiękczacz wody, jednak szukasz produktu w pełni nowoczesnego i wygodnego w użytkowaniu, którym będzie można sterować poprzez WiFi?

NASZE ROZWIĄZANIE

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline z wbudowanym modułem WiFi będą idealnym wyborem. To urządzenia przemyślane pod każdym względem. Spełnią oczekiwania pod kątem trwałości, wydajności, ekonomicznego działania oraz rozwiązań podnoszących wygodę użytkowania.

blank

POZNAJ ECOPERLA SLIMLINE

Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, na którą składają się trzy modele: z 14, 17 i 24 litrami monosferycznej żywicy jonowymiennej. Obecnie to jedne z najnowocześniejszych zmiękczaczy wody, wyposażonych w moduł WiFi oraz dedykowaną aplikację. Urządzenia powstają we współpracy ze światowym gigantem Pentair. To zmiękczacze wody z wieloma przemyślanymi rozwiązaniami, jak choćby: dźwiękowy alarm poziomu soli, system suchego zbiornika solanki, solankowanie proporcjonalne.

Ecoperla Slimline od przodu
ecoperla perfect system
ZALETY PRODUKTU
 • Głowica sterująca z elektrozaworami wyprodukowana przez Pentair (każda sztuka dokładnie sprawdzana)
 • Monosferyczna żywica jonowymienna – uznawana za jedną z najlepszych na rynku
 • Wbudowany moduł WiFi z dedykowaną aplikacją mobilną w języku polskim
 • System suchego zbiornika zapobiegający powstawaniu mostów solnych
 • Alarm dosypywania soli – informuje o potrzebie skontrolowania poziomu soli i uzupełnieniu braków
 • Wykorzystuje profesjonalny Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System to system opracowany dzięki długoletniemu doświadczeniu ekspertów z branży uzdatniania wody. System sprawia, że stacja Ecoperla Slimline CS jest niezwykle oszczędna pod względem eksploatacji. Ponadto użytkownik otrzymuje wodę o najlepszych parametrach, a urządzenie jest chronione przed awariami.

blank

BUDOWA ECOPERLA SLIMLINE

Seria Ecoperla Slimline to zmiękczacze wody z WiFi. Niezwykle nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zdalną kontrolę, nawet podczas wakacji. Urządzenie łączy się z dedykowaną aplikacją, w której można sprawdzić między innymi: ostatnią regenerację, zużycie wody w wybranym okresie. Możliwe jest ustawienie trybu wakacyjnego oraz otrzymywanie przypomnień o potrzebie dosypania soli.

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Slimline wyróżniają kompaktowe rozmiary oraz rozwiązania zwiększające komfort użytkowania. Obudowa jest wyposażona w odchylany panel sterujący. Wyświetlacz posiada funkcję podświetlenia, a menu jest dostępne w języku polskim. Programowanie, integracja z aplikacją ConnectMySoftener, jak też obsługa są bardzo łatwe i niewymagające.

Zbiornik na sól regeneracyjną został umieszczony z przodu zmiękczacza wody. Prowadzi do niego pokrywa, którą bez trudu można zdjąć.

W zestawie ze zmiękczaczem wody Ecoperla Slimline znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, w tym wąż odprowadzający popłuczyny do kanalizacji.

Budowa Ecoperla Slimline
Eksploatacjia Ecoperla Slimline

EKSPLOATACJA ECOPERLA SLIMLINE

Ecoperla Slimline CS są jednymi z bardziej ekonomicznych pod względem eksploatacji zmiękczaczy wody dostępnych na rynku. Zmiękczacz zużywa małe ilości wody oraz soli na proces regeneracji. Co na to wpływa?

 • Zastosowanie Ecoperla Perfect System
 • Zastosowanie przepływu przeciwprądowego – jest to bardziej efektywna metoda regeneracji. Roztwór solanki podczas regeneracji podawany jest od warstw złoża mniej wyeksploatowanych do bardziej wyeksploatowanych
 • Usunięcie cyklu w procesie regeneracji – Producenci zdecydowali się na rezygnację z cyklu płukania wstecznego. Liczne badania wykazały, że nie jest on zbędny do prawidłowego działania regeneracji
 • Zastosowanie optymalnych rozmiarów butli do danej objętości złoża zapewnia większy przepływ oraz rzadszą regenerację
 • Solankowanie proporcjonalne – urządzanie podaje tylko tyle roztworu solanki, ile potrzeba na jego pełną regenerację, jeżeli zdolność jonowymienna złoża między regeneracjami nie została wyczerpana
blank
MATERIAŁY DO POBRANIA

Prezentacja produktu

Opis urządzenia w pigułce, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć przed zakupem zmiękczacza wody Ecoperla Slimline.

Karta katalogowa

Praktyczne informacje oraz dane techniczne kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Slimline.

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi zmiękczacza wody Ecoperla Slimline zawiera najważniejsze informacje dotyczące montażu.